چهارشنبه, 4 ارديبهشت 1398

عنوان : خریداری دستگاه حمل زباله مكانیزه
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۱/۰۵ 
ساعت : ۸:۳۳:۱۹

به گزارش روابط عمومی شهرداری سرخه : در جهت رفاه حال شهروندان و ارتقاء وضعیت بهداشت عمومی یکدستگاه خودرو حمل زباله مکانیزه توسط شهرداری سرخه خریداری و به ناوگان جمع آوری و حمل مکانیزه زباله شهر سرخه در ایام نوروز 98 اضافه گردید .

مهندس وحید پیوندی با اعلام این خبر گفت :با توجه به افزایش حجم زباله در ایام پایانی سال و نوروز 98 و ضرورت خدمات رسانی مطلوب و بهینه به شهروندان عزیز و مسافرین و زائران علی بن موسی الرضا (ع) ، شهرداری سرخه اقدام به خرید یک دستگاه خودرو حمل زباله مکانیزه و سطل زباله مورد نیاز نموده است .

وی افزود خودرو حمل زباله مذکور از تولیدات شرکت هیوندا ، با ظرفیت پنج و نیم تن و با ارزش ریالی تقریبی چهار صد میلیون تومان می باشد که با پیگیری فراوان و کمک و مساعدت سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، فقط بیست و یک میلیون تومان برای خرید آن هزینه پرداخت شده است . 

مهندس وحید پیوندی در پایان گفت : از تمامی عزیزانی که در پیگیری خرید خودرو مذکور به این شهرداری مساعدت نمودند بویژه معاونت محترم عمرانی استانداری سمنان ، اعضاء محترم شورای اسلامی شهر و پرسنل خدوم شهرداری سرخه کمال تشکر و امتنان را داریم ).


نمایش تعداد بازدیدها : 39

بازگشت           چاپ چاپ         
 
پورتال شهرداری سرخه