چهارشنبه, 26 تير 1398

عنوان : تسلیم بودجه سال 1398 شهرداری سرخه به شورای اسلامی شهر
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ 
ساعت : ۱۰:۰:۲۹

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری سرخه : ابوالقاسم وطنی مسئول امور مالی و حسابداری شهرداری سرخه گفت : در اجرای ماده 67 قانون شهرداریها ، لایحه بودجه 76 میلیارد ریالی شهرداری سرخه از حیث در آمدها و هزینه ها جهت تائید و تصویب تسلیم شورای اسلامی شهر سرخه گردید.

وی خاطر نشان کرد : برابر قانون می بایست 40% از بودجه مذکور صرف هزینه های عمرانی شود اما از قابلیت مهم این بودجه کاهش وابستگی درآمد به مردم و توجه به وصول درآمدهای پایدار و کمک های دولتی و اختصاص بیش از 50% بودجه به فعالیتهای عمرانی و همچنین توزیع یکنواختی و توجه ویژه به محل های کمتر توسعه یافته می باشد.

ابوالقاسم وطنی در ادامه افزود: از همه شهروندان درخواست می کنیم تا نسبت به پرداخت سهم عوارض خود اقدام تا در کمک به آبادانی و توسعه شهر خویش سهیم باشیم.

در پایان ایشان از شهروندان خواستند تا با استفاده بهینه و مطلوب از امکانات شهری در حفظ و حراست از اموال عمومی شهر کوشا باشند تا انشاء ا... شهری آباد و در شأن شهروندان عزیز داشته باشیم.

لازم بذکر است برابر قانون پیشنهاد بودجه سالیانه شهرداری می بایست تا پایان دی ماه به شورای اسلامی شهر تقدیم و شورای اسلامی شهر نیز پس از بررسی تخصصی در کمیسیون های مربوطه تا پایان بهمن ماه نسبت به تائید و یا در صورت نیاز تغییر بودجه پیشنهادی سال 1398 شهرداری لقدام نماید.

 

مهندس وحيد پيوندي ; وحيد پيوندي ; شهردار سرخه; شهرداري سرخه; سرخه; شهر سرخه ; vahid peyvandi;وحيد;پيوندي


نمایش تعداد بازدیدها : 58

بازگشت           چاپ چاپ         
 
پورتال شهرداری سرخه