شنبه, 29 شهريور 1399

عنوان : پیام تبریك شهردار سرخه بمناسبت هفته وحدت
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ 
ساعت : ۲۰:۳۸:۲۲

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری سرخه : بمناسبت فرا رسیدن هفته وحدت مهندس پیوندی شهردار سرخه در پیامی این عید بزرگ اسلامی را به تمامی مسلمانان جهان تبریک گفت .

 متن کامل پیام بدین شرح است :  

                                                             بسم الله الرحمن الرحیم

بانگ ملکوتی «اشهدا ان محمد رسول الله» که امروز در سراسر گیتی طنین انداز شده است، ترنم آسمانی دعوت حق تعالی برای وحدت و همدلی مسلمانان و آزادیخواهان عالم و راز ماندگاری اقتدار و استقلال مسلمین و تقویت و ترویج وحدت و یکدلی می باشد.

ماه ربیع الاول یاد آور میلاد آخرین رسول خدا و پیامبر صلح و دوستی است که به حقیقت فصلی برای عمل به سیره آن مقام آسمانی بوده و هفته وحدت بی‌تردید نماد و پیام صلح و دوستی برای پیروان راستین و حقیقی دین و مکتب انسان ساز اسلام است. 

بی گمان هفته وحدت تجلی اتحاد و همبستگی مسلمانان و نمایش همدلی و یکدلی مسلمانان در اقصی نقاط کره خاکی و به واقع خنثی کننده توطئه های نفاق افکنانه است و می طلبد که عموم مسلمانان و دلسوختگان جوامع اسلامی در مقطع حساس کنونی که خطر حرکت های تفرقه افکن نظیر جریانات وحشی تکفیری بیش از هر زمان دیگری وحدت امت واحده اسلامی را تهدید می کند به خوبی از این فرصت وحدت بخش، برای تقویت اتحاد و یکپارچگی صفوف مسلمانان و معرفی چهره واقعی دین اسلام به عنوان دینی مبتنی بر رحمت و مهربانی و تعقل و منطق بهره ببرند.

اینجانب فرا رسیدن ولادت خجسته و پرمیمنت ختم المرسلین، رحمه للعالمین، فخر عالم و آدم، پیام‌آور عزت، رحمت و سعادت کل بشر حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه وآله وسلم) و هفته وحدت و نیز ولادت فرخنده پیشوای راستین صالحین و صدیقین حضرت امام جعفر صادق (علیه السلام) را به تمامی مسلمانان جهان  بویژه مردم شریف شهر سرخه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

                                                                            

                                                                                                                                                                                                                                                   وحید پیوندی – شهردار سرخه

 

 سرخه ; شهرداری سرخه ; شهردار سرخه ; شهرداری سرخه ; مهندس وحید پیوندی شهردار سرخه ; وحید پیوندی

 

شهردار - شهرداری سرخه - مهندس وحید پیوندی - شهردار سرخه - وحید - پیووندی -

 

 


نمایش تعداد بازدیدها : 174

بازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 
پورتال شهرداری سرخه