دوشنبه, 5 فروردين 1398

عنوان : هفتمین جلسه شورای اداری شهرداری سرخه برگزار گردید.
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ 
ساعت : ۱۱:۲۲:۴

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری سرخه : در این جلسه که در تاریخ 1397/8/21 با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید در ساعت 14 آغاز گردید، در ابتدا مهندس وحید پیوندی شهردار سرخه ضمن عرض خسته نباشید و تشکر از همکاران به جهت پیگیری امورات محوله و نیز پیشرفت فیزیکی کارهای عمرانی و امور شهری گفت : اگر ما هر موضوعی را با اهتمام ویژه پیگیری نمائیم یقینا بهتر میتوانیم آن را منتج به نتیجه کنیم و انشالله  بتوانیم قدمهای مثبتی برای شهروندان برداریم .

وی ضمن تاکید بر اقدامات جمعی در حوزه عملکردی شهرداری از مدیران واحدها خواست خرد جمعی را بعنوان یک اصل مهم در انجام کارها مد نظر داشته و از تصمیمات فردی و انجام آزمون و خطا در امور شهرداری پرهیز نمایند.

مهندس پیوندی با اشاره باینکه قانون فصل الخطاب می باشد از مسئولین و مجموعه های تحت مدیریت ایشان خواست تا در انجام امورات محوله بر اساس قوانین و مقررات اقدام لازم بعمل آورند.

سپس اعضاء حاضر در جلسه ضمن بررسی اقدامات انجام شده پیرو مصوبات جلسه قبل ، در خصوص مشکلات و کارهای پیش رو به ارائه نقطه نظرات خویش پرداخته و مصوبات جلسه طی 15 بند در جهت حل مشکلات شهروندان و همچنین پیشبرد و رشد و اعتلای عملکرد شهرداری در حوزه های مختلف عمرانی – فرهنگی – اجتماعی و ....... به تصویب رسید.

 

وحید پیوندی ; مهندس وحید پیوندی; شهردار سرخه; شهرداری سرخه ; vahid peyvandi; سرخه ; شهر سرخه     


نمایش تعداد بازدیدها : 65

بازگشت           چاپ چاپ         
 
پورتال شهرداری سرخه