يکشنبه, 28 بهمن 1397

عنوان : پیام تبریك مهندس وحید پیوندی بمناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ 
ساعت : ۱۴:۴۶:۱۰

به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری سرخه : بمناسبت فرا رسیدن 26 مهر ماه آغاز هفته تربیت بدنی و ورزش ، مهندس وحید پیوندی شهردار سرخه با صدور پیامی هفته تربیت بدنی و ورزش را به اهالی ورزش، ورزشکاران و تمامی خادمین و زحمت کشان این قشر تبریک گفت.

پیام تبریك مهندس وحید پیوندی بمناسبت فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش; ,وحید پیوندی ; vahid peyvandi ; شهرداری سرخه

 

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اگر بخواهید جسم را به قدرت، به زیبائی ، به توانائی ، به بروز قدرتها و استعدادهای گوناگون برسانید، باید ورزش کنید .

(( مقام معظم رهبری ))

 

ورزش یک پدیده ی اجتماعی و فرهنگی بزرگ است که در زندگی ماشینی امروز نقشی اساسی  و محوری دارد. ورزش نماد قدرت ، صلابت ، ایستادگی و ارزش های والای انسانی است که سلامتی و نشاط عمومی و ایجاد فضای صمیمیت  در بین آحاد مردم ، افزایش روحیه  و انگیزه ی کاری ، از ثمره ی توجه و پرداختن به ورزش است .

تربیت بدنی و ورزش به عنوان یکی از اساسی ترین نیازهای انسان است که سلامت روح و جسم را تأمین می کند و برای شادابی ، نشاط و سلامت افراد در جامعه نقش بسیار مهمی دارد لذا باید به این مقوله توجه ای ویژه نمود.

در ادامه این پیام آمده است :

بی شک ورزش شهرستان ، با توجه به ظرفیتها و سرمایه انسانی جوان ، مستعد و بالنده ، از زمینه های بسیار خوبی برای رشد و تعالی بیشتر برخوردار است و با برنامه ریزی های مناسب و انجام سرمایه گذاری و حمایت های لازم ، می توان شاهد حضور پر رنگ و درخشش بیشتر ورزشکاران غیور شهرستان در عرصه رقابت های ملی و بین المللی بود.

باید شرایطی در شهرستان به وجود آید تا توسعه همه جانبه ورزش را در بین همه اقشار جامعه شاهد باشیم ، بی شک امروز با عنایات ویژه مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) و توجهات اصولی دولت خدمتگزار ، مسئولیتی سنگین متوجه جامعه ورزش است و همگی باید دو چندان تلاش کنیم تا برداشتن مسائل و مشکلات پیش رو ، در حرکت پرشتاب ورزش وقفه ایجاد نشود.

در پایان اینجانب از تلاشهای دلسوزانه خدمتگزاران صدیق ورزش، مربیان ، داوران ، پیشکسوتان ، تماشاگران و حامیان ورزشی تقدیر و تشکر می نمایم و آرزومند سربلندی و به اهتزاز در آمدن پرچم پر افتخار کشور عزیزمان ایران در تمامی عرصه های ورزشی هستم .

وحید پیوندی – شهردار سرخه


نمایش تعداد بازدیدها : 92

بازگشت           چاپ چاپ         
 
پورتال شهرداری سرخه