يکشنبه, 28 بهمن 1397

عنوان : دیدار مهندس وحید پیوندی ، اعضای شورای شهر و پرسنل شهرداری با فرماندهی انتظامی سرخه
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ 
ساعت : ۹:۴۸:۱۳
به گزارش روابط عمومی شهرداری سرخه : صبح روز یک شنبه   مهر همزمان با سومین روز از هفته نیروی انتظامی مهندس وحید پیوندی شهردار سرخه به همراه اعضای محترم شورای اسلامی شهر و جمعی از پرسنل شهرداری در محل ستاد فرماندهی انتظامی سرخه حضور یافتند و با جناب سرهنگ کریمی فرماندهی و پرسنل خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی شهرستان سرخه دیدار کردند .
شهردار سرخه در این دیدار ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به ریاست محترم نیروی انتظامی و همکاران ایشان از زحمات و تلاش های این عزیزان در راستای خدمت رسانی به شهروندان قدردانی و تشکر نمود .
مهندس وحید پیوندی گفت هفته نیروی انتظامی فرصتی است برای ارتباط بیشتر بخش های مختلف جامعه با جان بر کفان نیروی انتظامی که در جای جای این شهرستان حضور داشته و خدمت ارزشمندی ارائه می نمایند و نیروی انتظامی رکن اساسی تامین امنیت فردی و اجتماعی مردم و در واقع بخش مهمی از امنیت پایداری که امروز در سطح کشور ایجاد شده است می باشد .
وی خاطر نشان نمود : امروز به برکت حضور شبانه روزی و مقتدرانه نیروی انتظامی در کنار سایر قوای مسلح ، کشورمان از امن ترین کشورهای منطقه است .
دکتر مهدی پیوندی رئیس شورای اسلامی سرخه نیز در این دیدار ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی ، خدمات و تلاشهای نیروی جان بر کف پلیس را زمینه ساز استقرار و امنیت ، آرامش و ثبات در شهر دانست و از نیروی انتظامی به عنوان یار و یاور مدیریت شهری در اداره مطلوب شهر یاد نمود .
وی در ادامه از تلاش ها و زحمات کارکنان نیروی انتظامی در تامین امنیت و نظم اجتماعی تشکر نمود و برای کارکنان خدوم نیروی انتظامی آرزوی موفقیت نمود .
ضمناً سرکار خانم فیض رئیس شورای شهرستان سرخه با اشاره به فضای خوب آرامش و امنیت در شهرستان ، اظهار داشت : با وجود فضای خوب امنیت و آرامش در شهر ، چنانچه مبتکرانه ، خلاقانه و با همراهی و هم افزایی حرکت کنیم قطعاً خواهیم توانست بخش عمده ای از مشکلات را حل کنیم .
در پایان فرماندهی انتظامی سرخه ضمن تشکر و قدردانی افزود : ماموران انتظامی این فرماندهی با هوشیاری و پیگیری های شبانه روزی خود سعی در برقراری امنیت شهرستان را دارند.
 
 
دیدار مهندس وحید پیوندی ، اعضای شورای شهر و پرسنل شهرداری با فرماندهی انتظامی سرخه

نمایش تعداد بازدیدها : 72

بازگشت           چاپ چاپ         
 
پورتال شهرداری سرخه