يکشنبه, 28 بهمن 1397

عنوان : قدردانی از پیام آوران ایستادن و سرخ زیستن بمناسبت روز آتش نشانی
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ 
ساعت : ۹:۸:۵۱
به گزارش روابط عمومی شهرداری سرخه : به مناسبت هفتم مهر روز آتش نشانی و خدمات ایمنی تجلیل از آتش نشانان شهرداری سرخه برگزار شد .
این مراسم با حضور جناب آقای مهندس وحید پیوندی شهردار سرخه ، دکتر مهدی پیوندی ریاست، جناب آقای سبحانی و سرکار خانم فیض اعضاء شورای اسلامی شهر ، جناب سرهنگ کریمی ریاست و کارکنان نیرو انتظامی ، پرسنل ناحیه سپاه ، کارکنان اداره گاز و اداره برق ، پرسنل اورژانس ، ریاست و کارکنان جمعیت هلال احمر شهرستان برگزار گردید .
در ابتدا مهندس پیوندی ضمن تبریک بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و فرا رسیدن هفتم مهر روز آتش نشانی و خدمات ایمنی فرمودند : آتش نشانان از جان خود مایه می گذارند تا جان و مال دیگران را حفظ کنند که این عمل مصداق ایثار و فداکاری این عزیزان و با هدف رضایت حضرت حق تعالی است .
وی خاطر نشان کرد : واژه آتش نشان واژه مقدسی است ، و وظیفه حراست از جان مردم در مواقع خطر بر عهده این سرخپوشان آتش نشانی است . مهندس وحید پیوندی افزود : هفتم مهرماه روز تجلیل و پاسداشت جایگاه مردانی است از جنس ایثارو فرشته های نجات که آتش عشق خدمت به خلق در وجودشان زبانه می کشد .
در ادامه ضمن تشکر از کلیه شرکت کنندگان در مراسم ، با اهداء لوح سپاس و هدیه از نیروهای خدوم و زحمتکش آتش نشانی قدردانی شد .
ضمناً در پایان مراسم خودروهای امدادی و خدماتی آتش نشانی ، امداد نجات ، اورژانس ، ناحیه سپاه شهرستان ، پلیس راه ، پلیس راهور ، نیروی انتظامی شهرستان ، اداره برق ، اداره گاز ، اداره آب و فاضلاب شهری با برگزاری مانور رژه ماشین آلات آمادگی کامل خود را اعلام نمودند.

 
حضور مهندس وحید پیوندی در ایستگاه آتش نشانی سرخه
 
حضور مهندس وحید پیوندی در ایستگاه آتش نشانی سرخه
 
حضور مهندس وحید پیوندی در ایستگاه آتش نشانی سرخه
 
حضور مهندس وحید پیوندی در ایستگاه آتش نشانی سرخه
 
 
 
 


نمایش تعداد بازدیدها : 57

بازگشت           چاپ چاپ         
 
پورتال شهرداری سرخه