يکشنبه, 28 بهمن 1397

عنوان : تجلیل از همكاران رزمنده و ایثارگر هشت سال دفاع مقدس شهرداری سرخه
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ 
ساعت : ۱۳:۳۳:۲
به گزارش واحد روابط عمومی شهرداری سرخه : بمناسبت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس طی مراسمی از همکاران ایثارگر تقدیر شد.
 
در این مراسم جناب آقای مهندس وحید پیوندی شهردارسرخه ضمن عرض تسلیت بمناسبت شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اظهار داشت : امنیت ، آزادی و سربلندی امروز عزیزمان کشور عزیزمان ایران ، مورهون رشادتهای دلاور مردانی است که خالصانه در میدان کارزار با رژیم بعثی جنگیدند و خاک میهن را حفظ کردند و اگر آن جانفشانی ها و ایثارگری ها نبود امروز توان مقابله با توطئه ها و فشارهای سنگین قدرت های استکباری را نداشتیم .
وی موفقیت ها و دستاورد های چشمگیر ایران اسلامی در عرصه های مختلف به ویژه عرصه دفاعی و نظامی را مرهون ایستادگی و مقاومت رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس دانست و گفت :
مهمترین و ارزشمند ترین میراث دفاع مقدس فرهنگ دفاع مقدس است که مبتنی بر مجموعه ارزشهای دینی ، اسلامی ، ملی است . فرهنگ دفاع مقدس به نوبه خود میراث شهیدان و جانبازان و رزمندگان است . مهمترین جلوه این میراث عظیم شهدای ایثارگر هستند که بقا و حیات ملی امروز کشور مرهون خون آنهاست . شهادت طلبی ، ایثار و فداکاری ، یاد خدا ، گذشت ، مقاومت و پیاداری را می توان از مصادیق میراث فرهنگی شهیدان به حساب آورد . جانبازان ، آزادگان و رزمندگان عزیز نیز از جمله مصادیق روشن و زنده دفاع مقدس هستند.
در ادامه جناب آقای دکتر پیوندی ریاست شورای اسلامی شهر نیز در خصوص رشادت ها و دلاوری های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس سخنانی ایراد فرمودند و در پایان از همکاران ایثارگر در ایام 8 سال دفاع مقدس تقدیر به عمل آمد .

 
تقدیر مهندس وحید پیوندی از همکاران رزمنده و ایثارگر شهرداری سرخه

تقدیر مهندس وحید پیوندی از همکاران رزمنده و ایثارگر شهرداری سرخه
 
 
تقدیر مهندس وحید پیوندی از همکاران رزمنده و ایثارگر شهرداری سرخه
 

 
 

نمایش تعداد بازدیدها : 99

بازگشت           چاپ چاپ         
 
پورتال شهرداری سرخه