سه‌شنبه, 2 بهمن 1397

عنوان : پیام تسلیت مهندس وحید پیوندی شهردار سرخه به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ 
ساعت : ۱۰:۱۴:۲
مهندس وحید پیوندی شهردار سرخه در پیامی فرا رسیدن ماه محرم و شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) را به تمامی رهروان آن حضرت بویژه شهروندان عزیز سرخه تسلیت گفت . 

بسم الله الرحمن الرحیم


اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ

عاشورا، مائده بزرگ روح انسان است در تداوم اعصار، تجسم اعلای وجدان بزرگ است در دادگاه روزگار، صلابت شجاعت انسان است در تجلّی گاه ایمان، تجلّی کعبه است در میقات خون.

نهضت حسینی و حادثه جانسوز عاشورا آنچنان بر قلب ها تأثیر گذارده است كه هر سال با فرا رسيدن ماه محرم، خون پاک شهیدان عظيم الشان کربلا، در رگ های تاریخ جوششی تازه می یابد و عاشقان دلسوخته را شوریده تر و تشنگان حقیقت را شیفته تر می سازد. به راستي كه عاشورا، فریادهای شورگستر پیامبران را، دوباره در گوشهای سنگین فرود آورد؛ و براي همه اعصار و زمانها، بر فراز قلّه رسالت احياي امر به معروف و نهي از منكر جای گرفت. 
فرا رسيدن  ایام حزن و اندوه و ماه  سوگواری حضرت آقا ابا عبدالله الحسین (ع) و هفتاد و دو تن از یاران فداکار و باوفاي ايشان و ایام  تاسوعا و عاشورای حسینی را حضور مردم خداجو، حق طلب و شریف شهرستان  سرخه تسلیت عرض نموده ،اميدواریم عزاداري همه عاشقان حضرت ثار ا...(ع) در اين روز های پرسوز و ماتم، مقبول درگاه حضرت احديت واقع شود.نمایش تعداد بازدیدها : 51

بازگشت           چاپ چاپ         
 
پورتال شهرداری سرخه